Logo FAAC SafeZone

SAFE & GREEN.

Inovácia má nový význam.

Logo FAAC GreenTech

SAFE & GREEN je u FAAC nový prístup vo svete automatických systémov.

FAAC ako priekopník vo svete bránovej a bránové techniky uvádza na trh nové a inteligentnejšie systémy s dôrazom na bezpečnosť inštalovaných automatických systémov plne v súlade s platnými EÚ normami a zníženie spotreby elektrickej energie a vplyvov na životné prostredie a v konečnom dôsledku zníženie prevádzkových nákladov koncovému užívateľovi.

SAFEzone FAAC pomáha systémom alebo zariadením zjednodušiť realizácia v súlade s požiadavkami súčasnej európskej smernice o strojových zariadeniach (MD 2006/42 / EC). SAFEzone zahŕňa celý rad riešení (hydraulické aj elektromechanické pohony v prevedení na 24 V alebo 230 V), ktoré v kombinácii s novými riadiacimi jednotkami pracujú ako absolútny enkóder SAFEcoder (patent FAAC) a umožňujú nielen nové realizácie, ale aj vylepšenie už nainštalovaných realizáciou bez nutnosti výmeny pohonov.

GreenTech FAAC umožňuje systémom alebo zariadením v kombinácii s najnovšími riadiacimi jednotkami a patenty FAAC výrazne znížiť spotrebu elektrickej energie a zjednodušiť montáž. To všetko niekoľkými spôsobmi:

Použitím spínaného napájacieho zdroja s veľmi vysokou účinnosťou namiesto tradičného alebo toroidného transformátora na riadiacich doskách.

Použitie vysoko výkonných mechanizmov (Cyclo-patent FAAC) pre posuvné brány (s mechanickou účinnosťou 80%, viac ako dvojnásobnú v porovnaní s tradičnými pohonmi). Optimalizácia časov otvárania a zatvárania u pohonov automatických dverí.

Riadiace jednotky, ktoré umožňujú " spánkový mód "v pohotovostnom režime, aby sa znížila spotreba energie, keď je automatický systém v pokoji a absolútnej enkóder SAFEcoder (patent FAAC) znížením pracovného času.

Naším cieľom je zlepšiť postoj k životnému prostrediu, vytvárať skutočné znižovanie nárokov na elektrickú energiu pre konečného užívateľa vďaka úspore prevádzkových nákladov na inštaláciu. Tieto výsledky boli dosiahnuté vysokou úrovňou výkonnosti automatických systémov FAAC.