Logo FAAC SafeZone

SAFE & GREEN.

Inovácia má nový význam.

Logo FAAC GreenTech

SAFE & GREEN je u FAAC nový prístup vo svete automatických systémov.

FAAC ako priekopník vo svete bránovej a bránové techniky uvádza na trh nové a inteligentnejšie systémy s dôrazom na bezpečnosť inštalovaných automatických systémov plne v súlade s platnými EÚ normami a zníženie spotreby elektrickej energie a vplyvov na životné prostredie a v konečnom dôsledku zníženie prevádzkových nákladov koncovému užívateľovi.

SAFEzone FAAC pomáha systémom alebo zariadením zjednodušiť realizácia v súlade s požiadavkami súčasnej európskej smernice o strojových zariadeniach (MD 2006/42 / EC). SAFEzone zahŕňa celý rad riešení (hydraulické aj elektromechanické pohony v prevedení na 24 V alebo 230 V), ktoré v kombinácii s novými riadiacimi jednotkami pracujú ako absolútny enkóder SAFEcoder (patent FAAC) a umožňujú nielen nové realizácie, ale aj vylepšenie už nainštalovaných realizáciou bez nutnosti výmeny pohonov.

GreenTech FAAC umožňuje systémom alebo zariadením v kombinácii s najnovšími riadiacimi jednotkami a patenty FAAC výrazne znížiť spotrebu elektrickej energie a zjednodušiť montáž. To všetko niekoľkými spôsobmi:

Použitím spínaného napájacieho zdroja s veľmi vysokou účinnosťou namiesto tradičného alebo toroidného transformátora na riadiacich doskách.

Použitie vysoko výkonných mechanizmov (Cyclo-patent FAAC) pre posuvné brány (s mechanickou účinnosťou 80%, viac ako dvojnásobnú v porovnaní s tradičnými pohonmi). Optimalizácia časov otvárania a zatvárania u pohonov automatických dverí.

Riadiace jednotky, ktoré umožňujú " spánkový mód "v pohotovostnom režime, aby sa znížila spotreba energie, keď je automatický systém v pokoji a absolútnej enkóder SAFEcoder (patent FAAC) znížením pracovného času.

Naším cieľom je zlepšiť postoj k životnému prostrediu, vytvárať skutočné znižovanie nárokov na elektrickú energiu pre konečného užívateľa vďaka úspore prevádzkových nákladov na inštaláciu. Tieto výsledky boli dosiahnuté vysokou úrovňou výkonnosti automatických systémov FAAC.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!